Dolap İmalatı • Dolap Montajı • Dolap Tamiri

Dolap TamiriDolap Küçültme - Dolap Büyütme

© Görsel ve içerikler firmamıza aittir tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanması ve çoğaltılması yasaktır.

25 yıllık tecrübemizle profesyonel olarak mobilya imalatı, mobilya tamiri, mobilya montajı, ev, ofis, otel, dükkan, mağaza tadilat ve dekorasyonu gibi bir çok konuda hizmet vermekteyiz. Dolap İmalatı, Dolap Montajı, Dolap Tamiri konusunda da hizmet veriyoruz ve A’dan Z’ye genelde tüm mobilyaların imalatını yapabilmekteyiz.

Dolap İmalatı, Dolap Montajı, Dolap Tamiri

Eşyaların kullanım ömürlerinin azalmasından veya istemeden meydana gelebilecek arızalardan dolayı ev, ofis, dükkan, mağaza veya yaşam alanlarını, daha kullanışlı, daha güzel, daha kaliteli, daha konforlu kısaca daha yaşanılabilir bir ortama çevirmek için ya da tamir yapılması gereken eşyanın yenisi ile değiştirme maliyetlerinin bütçeyi aşmasından tamire ve dolayısıyla tamirciye ihtiyaç oluşabilir.  Tamir işlerini kişi kendisi yapmaya çalıştığında ise bilgi, tecrübe, yetenek, zaman bazen de malzeme ve alet/gereçler konusunda yetersizlik oluşabiliyor ve tamir olayı daha kötü duruma dönüşebiliyor veya başarısızlıkla sonuçlanabiliyor. İşi ehline bırakmak daha isabetli seçim gibi görünüyor. Unutulmamalıdır ki bir kişi her alanda da ihtisas yani ehil sahibi olması çok zordur. Yani herkes her işten anlamayabilir ve herkesin uzmanlık alanı ayrıdır.

25 yıllık tecrübemizle profesyonel olarak mobilya imalat, tasarım ve genel tadilat işleriyle uğraşıyoruz. Dolap Montajı, Dolap Tamiri, Dolap İmalatı Dolap Küçültme, Dolap Büyütme, Mobilya Tamircisi, Mobilya tamiri, mobilya montajı, ahşap doğrama, tadilat dekorasyon konularında hizmet vermekteyiz. Mobilya imalatı tadilat dekorasyon işlerinde uzmanıyız. Tanınmış büyük firmalara büyük işlerde yaptık. Hatta bazı dekorasyon konularında İstanbul’da çok az kimselerin yapabileceği işleri yaptık ve yapıyoruz. Referanslarımızın hepsini henüz tam ekleyemedik fakat bazı referanslarımıza göz gezdirebilirsiniz. Mobilya tamiri, mobilya montajı konularında da mobilya tamircisi hizmeti de vermekteyiz. İşin önemi ve büyüklüğüne göre uzman ekibimizi yönlendirmekteyiz. Aslında yaşam alanlarının tüm iç mimari kısımlarını A’dan Z’ye yapabilmekteyiz. Fiyatları yapılacak işlemlere göre farklılık göstermektedir. Dolap Tamir Ustası, Dolap Küçültme, Dolap Büyütme Ustası arıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. İstanbul’un çoğu semtine servisimiz vardır irtibat kurmanız dahilinde bilgi edinebilirsiniz. Hızlı yanıt için whatsapp üzerinden görsel ve iş konusunda bilgi yazarak teklif isteyebilirsiniz.

Mobilya Tamiri, Mobilya Ustası Olarak Neler Yapıyoruz?

» Öncelikle her türlü mobilya imalatını yapabiliyoruz
» Ahşap zemin montaj ve tamiri
» Ahşap kapı imalat montaj ve tamiri
» Ahşap baza ranza imalatı montaj ve tamiri
» Yatak odası imalatı montaj ve tamiri
» Çocuk ve genç odası imalat montaj ve tamiri
» Yemek odası takımı imalat montaj ve tamiri
» Mutfak dolabı imalat montaj ve tamiri
» Banyo dolabı imalat montaj ve tamiri
» İç ve dış cephe ahşap dekorları imalat montaj ve tamiri
» Özel tasarımlar imalat montaj ve tamiri
» Ofis bölme sistemleri imalat montaj ve tamiri
» Yemek masası, çalışma masası imalat montaj ve tamiri
» Ahşap kapı ve pencere imalat montaj ve tamiri
» Özel tasarım tv ünitesi imalat montaj ve tamiri
» Mobilya kapak imalat montaj ve tamiri
» Elbise dolabı imalat montaj ve tamiri
» Çekmece ray değişimi montaj ve tamiri
» Ahşap yatak imalat montaj ve tamiri
» Kapı sürtmeleri montaj ve tamiri
» Kapıların aksesuar tamiri ve değişimi
» Menteşe tamir ve değişimi
» Mobilya söküm montaj ve tamiri
» Sandalye montaj ve tamiri
» Çekmece montaj ve tamiri
» Amerikan kapı montaj ve tamiri
» Ahşap kapı tamiri ve değişimi
» Sürgülü dolap imalat montaj ve tamiri
» Kapılarınız da kilit ve mekanizma montaj ve tamiri
» Yapı marketlerinin mobilya montaj ve tamiri
» Gardırop montaj ve tamiri
» Tüm marka firmalarının mobilya montaj ve tamiri
» Koçtaş mobilya kurulumu ve tamiri
» Pratiker mobilya kurulumu ve tamiri
» Kelebek mobilya kurulumu ve tamiri
» İstikbal mobilya kurulumu ve tamiri
» Doğtaş mobilya kurulumu ve tamiri
» Bauhaus mobilya kurulumu ve tamiri
» Carrefour mobilya kurulumu ve tamiri
» Bellona mobilya kurulumu ve tamiri
» Hazır mutfak mobilya kurulumu ve tamiri
» Demonte mobilya kurulumu ve tamiri
» Her türlü mobilya kurulumu imalatı ve tamiri

Not: Küçük işlerde konum servis güzergahı/alanı dışında olursa servis hizmeti veremiyoruz. 

 

Mobilya imalatçısıyız yaşam alanları için A’dan Z’ye genelde tüm mobilyaların imalatını yapabilmekteyiz.

Tadilat: Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusuna göre bir yapıyı dizayn etmek gerekir. Dönemsel ihtiyaçlara ya da eskiyen yapıların hasar durumuna göre tadilat gereksimi değişmektedir. Komple yapı tadilat ve dekorasyon ile kısmi yapı tadilat ve dekorasyon olarak ikiye ayırabiliriz. Bir evin çatı inşası sonrasında oluşan hasarlar için tadilat gerekebilir. Eskiyen mutfak elemanları ve tesisatın değişiminden, duvar ve zemin kaplamalarına birçok hasar konu kapsamındadır. Evinizin bir bölümünü ya da tamamını elden geçirerek daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Tadilat ve dekorasyonun önemli nedenleri:
Tadilat ve dekorasyon pahalı, karmaşık ve zaman alıcı olabilir. Ancak, bir süre sonra, siz ve ziyaretçileriniz için kullanım açısından veya çekici görünmesi için evinizi yenilemeniz gerekebilir. Tadilat ve dekorasyonun önemi, bir ev sahibinden diğerine göre farklılık gösterebilir. Bu makalede, evinizi neden yenilemeyi düşünmeniz gerektiğine dair temel veya önemli nedenler sunulmaktadır.

Tadilat ve dekorasyonun faydaları:
Evinizin keyfini ve rahatlığını arttırmak için evinizi yenilemek isteyebilirsiniz.
Evinizin, ofis ya da mağazanızın keyfi ve konforu çok önemlidir. Herkes işe ya da günün sonunda, rahat ve keyifli evlerine dönmeyi ister. Eviniz hala yeni olduğunda, yüksek olasılık evinizde kendinizi rahat hissetmesinizdir. Günler geçtikten sonra konfor azalmaya başlar, çünkü evinizdeki rahatlığı ve keyfi geliştirmek için evinizdeki diğer şeyleri doldurmayı arzu edebilirsiniz. Evde memnuniyet ve rahatlık göz önünde bulundurulması gereken temel faktörlerdir.

Mülkünüzün değerini artırmak yenilemek isteyebilirsiniz.
Gelecekte evlerini satmayı planlayan ev sahipleri arasındaysanız, değerini artırmak için evi yenilemeniz gerekir. Evinizin değerini arttırmak için yapmanız gereken yenileme çalışmalarından bazıları, ön kapının yeni kapı modellerine değiştirilmesini, banyonuzun, mutfağınızın ve oturma odanızın tasarımının güncellenmesini içerecektir.

 

Geniş hizmet yelpazemiz ile Yapı Tamir, inşaat ve yenilemeyle ilgili çok çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Tadilat ve Dekorasyon, satılık mülkünüzün değerini artırabilir veya evinizi yaşamak için daha rahat iş yerinizi de daha cazip hale getirebilir.

Bir güvenlik sorununu güvenceye almak için değişikler yada ilave uygulamalar isteyebilirsiniz.
Kapı ve pencere için güvenlik tedbirleri, çatıdan sızıntılar, elektrik problemleri veya istenmeyen bir yerde çatlak gibi bazı yenileme görevleri göz ardı edilemez. Bu güvenlik işleri göz ardı edilmemelidir, böylece aile güvende olabilir ve evin yıkılmasını da önleyebilir.

Evin işlevini geliştirmek isteyebilirsiniz.
Zamanla, artan aile üyelerini karşılamak için evi daha fazla odaya bölmeniz gerekebilir. Ayrıca, yoğun sabahları banyoda kargaşadan kaçınmak için banyo sayınızı artırmanız gerekebilir. Bir evin işlevi değişmeye devam eder; bu nedenle bir evde yapılması gereken değişiklikleri karşılamak için bir yenileme gerekebilir.

Evin stilini geliştirmek dekore etmek için tadilat gereksinimi oluşabilir.
Eski bir ev, alıcının gözüne çekici gelmeyen eski bir görünüme sahip olabilir. Evinizin stilini güncellemek, bugün piyasadaki yeni ev trendlerine ayak uydurmak için önemlidir. Çoğu ev alıcısı çekici bir tarzı olan bir ev satın almayı tercih eder. İyi bir ev stili evin değerini artırır.

Ev verimliliğini artırmak için tadilat gerekebilir.
malzemelerYeni ısı pompaları, yeni pencereler ve bazı yalıtımları tamamlamak, enerji giderlerini en aza indirebilecek ve bir süre sonra kendileri için ödeme yapabilen yenilemelerden sadece birkaçı. Çoğu alıcı, maliyeti onlar için minimum olacağı için daha enerji tasarruflu bir ev satın almayı tercih eder.

Evin tarzını, konforunu, eğlencesini ve değerini geliştirdiği için ev tadilatının önemi vardır. Bir eviniz varsa, yenileme fikrini asla görmezden gelmemelisiniz.

 

 

Projenizin her adımında size rehberlik etmek ve tadilat, dekorasyon ve restore değişikliklerine bize güvenebilirsiniz. Müşterilerimize tüm inşaat aşamalarında uzman tavsiyesi vermekten gurur duyuyoruz. Modern düşünmemize rağmen, ekibimiz geleneksel olarak eğitilmiş ve en son teknikleri kullanarak yüksek kaliteli işçiliğe önem vermiştir.

 Profesyonel uzmanlık, istisnai müşteri hizmeti ve kaliteli yapı sunmaya ve projeleri başaralı bir şekilde tamamlamayı hedefliyoruz.

 Sorunsuz hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti için gayret ediyoruz.

 Kaliteli işçilik, dürüst hizmet ve tüm tecrübemizle çalışıyoruz.

 Müşterilerin ihtiyaçları ve beklentilerine göre, olabilecek uygun tekliflerle projeleri çözümler üreterek gerçekleştirmeye gayret ediyoruz.

 Tadilat, Dekorasyon, Yenileme, Tamir

» Mobilya tasarım imalat

» Mutfak tadilat dekorasyon

» Banyo tuvalet tadilatı

» Giysi / elbise vb. dolap tasarım imalatı

» Otel uygulama

» Mağaza/dükkan tadilat dekorasyon

» Ev / ofis tadilat dekorasyon

» Kapı/pencere imalatı

» İç dekorasyon

» Yapı tamir tadilat işleri

» Çatı yenileme, aktarma, uygulama

» Garaj tadilatı

» Bahçe peyzaj uygulaması

» Yapısal değişiklikler

» Elektrik, su, doğalgaz uygulama ve değişiklikleri

Bir cevap yazın
Villa Dekorasyon

Villa Tadilat, Villa Dekorasyonu, Villa Proje Uygulama, Villa İç Dekorasyon, Villa Mobilya Dekorasyon, Villa Seramik Duvar Tadilat Uygulama, Villa Tuvalet Banyo Yenileme ve Uygulama

daha fazla oku
Otel Dekorasyon

Otel Tadilat, Otel Dekorasyonu, Proje Uygulama, İç Dekorasyon, Mobilya Dekorasyon, Seramik Duvar Tadilat Uygulama, Tuvalet Banyo Yenileme ve Uygulama

daha fazla oku
Nasıl yardım edebiliriz?

Projeleriniz için kaliteli ve dürüst hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Tıkanıklık Açma
İstanbul Tıkanıklık Açma

 

Projeniz için kalite ve uygun fiyatlı güvenilir firma mı arıyorsunuz?

Ara

Whatsapp
1
Size nasıl yardım edebiliriz?
Yapı Tamir
Merhaba, 👋 Whatsapp hattımıza 7/24 yazabilirsiniz. Yazışmak için tıklayın.